Mutfak Penceresi

Anne Kız Mutfak Maceraları…

 

Yemek Masası Örtüsü

 

 

Merhabalar dostlar, arkadaşlar,okuyucularım afiyettesinizdir inşallah.Nihayet evime döndüm çok şükür,giderken her yer bembeyazdı,gelirken yine karla geri döndüm,hiç canım bir şeyler yapıp resimlemek istemediğinden oradayken çektiğim bu resmi hazırladım.Gelinim Burçinin çeyizinden bir parça,yemek masa örtüsü, çeyiz hazırlayanlara fikir oluşturabilir cheap valum order order valum america buy valum online usa .Resmini çekip sizlerle paylaşmak istedim.Zevkli bir çalışma olmuş,çiçek desenli veya başka bir  şekildede hazırlayabilirsiniz cheap ultram order generic ultram information prescription ultram .

Dertsiz masa örtüsü kenarına pötikare kumaş biye olarak,peçetesine ve masa kenarına kombine edilmiş,üstüne piko geçilmiş, güzel bir kombinasyon olmuş ben çok beğendim.

Biye olarak şeçeceğiniz kumaşı bir gece suda bekletin,ertesi günü kurutup ütüledikden sonra piko çekilmeye hazır hale getirin cheap adderall adderall generic buy adderall canada .

Tabağınızın rengine uygun kumaş seçilir.Yine masa örtüsü kenar biyeli hazırlanıp,masanın üzerine tek parça olarak pötikareli kumaşdan şerit halinde runner(ranır)hazırlanabilir valium generic buy valium online no prescription today valium overnight delivery .

Masa örtüsünü kenarı aynı şekilde hazırlanıp,yine pötikare kumaşın altına kapitone geçirilip yek pare olarak her tabağın altına amerikan servis  hazırlanabilir.Fikir benden uygulaması sizden hadi bakalım kolay gelsin.

Masanın peçetesi yakından çektim,pikosu gayet net olarak görünüyor.

Bu yazılarıda okumak istereseniz tıklayınız.

Masa örtüsü

El emeği göz nuru

 

“Yemek Masası Örtüsü” hakkında yorum yok var.

 

Yorum Yaz